Zwłoki mężczyzny w rzece Żółkiewka. Policja bada sprawę

Zwłoki w rzece Żółkiewka | fot. KP PSP Krasnystaw

Jeden z mieszkańców gminy Żółkiewka podczas spaceru zauważył pływające zwłoki w rzece. Strażacy wyciągnęli ciało na brzeg. Jak się okazało były to zwłoki mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 14 w miejscowości Żółkiewka. Jeden z mieszkańców powiadomił policję, że w rzece Żółkiewka zauważył pływające ciało człowieka. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Strażacy wyciągnęli zwłoki na brzeg. – Jest to ciało 76-letniego mieszkańca gminy Żółkiewka. Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Ciało zostało zlokalizowane w pobliżu zbiornika wodnego w Żółkiewce. Decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do wykonania sekcji zwłok. Sekcja wykaże co było przyczyną śmierci 76-latka.

Na miejsce pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Ciało mężczyzny w rzece Żółkiewka | fot. KP PSP Krasnystaw


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.