Zniszczył drzwi wejściowe do bloku w centrum Lublina. Zrobił „z buta wjeżdżam” trzymając piwko w ręku

Wandal uszkodził drzwi wejściowe do bloku przy ul. Narutowicza w Lublinie
Wandal uszkodził drzwi wejściowe do bloku przy ul. Narutowicza | fot. KMP Lublin

Młody mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe do klatki schodowej w bloku przy ul. Narutowicza w Lublinie. Wizerunek wandala nagrały kamery monitoringu zamontowane w bloku. Teraz jest poszukiwany przez policję.

Uszkodził drzwi do klatki schodowej bloku

Do tego zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych przez policję w sprawie materiałów sprawca, wchodząc do bloku przy ul. Narutowicza, kopnął w drzwi wejściowe do klatki schodowej. W wyniku tego doszło do ich uszkodzenia. Wartość strat oszacowano na 1200 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu w klatce schodowej. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.