Znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Do akcji wkroczyła policja. Mężczyzna trafił do aresztu

Aresztowanie za groźby karalne
Groził partnerce śmiercią. Do akcji wkroczyli Policjanci

Funkcjonariusze policji zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojej partnerki. Podczas interwencji policji mężczyzna wygrażał kobiecie nie zważając na obecność mundurowych. Za swoje czyny 41-latek został skazany na kilka miesięcy pozbawienia wolności.

Groził kobiecie pozbawieniem życia. Był pod wpływem alkoholu

W sobotę po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z hoteli na terenie powiatu, gdzie doszło do opisywanego incydentu. Na miejscu okazało się, że 41-letni obywatel Ukrainy stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojej partnerki. Kobieta obawiając się o swoje życie wezwała policję. Nietrzeźwy partner groził jej również śmiercią, co nie było odosobnionym przypadkiem w ich relacji. Nietrzeźwy 41-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Policjanci z włodawskiej komendy nie pozostali obojętni na krzywdę 33-letniej kobiety. Na podstawie zebranego materiału dowodowego obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty, a wczoraj sąd zdecydował  o jego tymczasowym aresztowaniu.

Za znęcanie się nad partnerką, podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawiania wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.