Znani aktorzy w więzieniu. Zbierają „siano”, aby ogrzać zwierzęta w schroniskach

Mafia dla Psa | źródło: YouTube

Znani aktorzy powrócili w kolejnym spocie „Mafia dla Psa”. Tym razem grupa gangsterów ląduje w więzieniu. Panowie zbierają siano – na siano, by ogrzać zwierzęta w schroniskach.

Do więzienie trafili aktorzy: Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Bartłomiej Firlet, Bartłomiej Kotschedoff, Wojciech Sadzik oraz Piotr Pacak. Spot nakręcony jest w dość swobodnym stylu, nie brakuje w nim wulgarnego słownictwa, dlatego nie polecamy pokazywać go dzieciom.

„Mafia dla Psa” zachęca do przekazywania pieniędzy na wsparcie schronisk dla zwierząt. Spot odsyła do zbiórki organizowanej w serwisie Ratujemyzwierzaki.pl przez Fundację Przytul Psa.

Organizatorzy zbiórki apelują:

+ Jak masz siano – wpłacaj i udostępniaj.

+ Jak nie masz – pożycz, wpłacaj i udostępniaj.

+ A jak nie masz od kogo – rozumiemy, to tylko udostępnij.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.