Znalazłeś rower z systemu Lubelski Rower Miejski? Możesz dostać 30 zł nagrody

rower miejski w przenośnej toalecie
Ktoś ukrył rower miejski w przenośnej toalecie | fot. Kamil Mazurek

Operator miejskiej wypożyczalni rowerów Lubelski Rower Miejski zachęca do zgłaszania porzuconych jednośladów w zamian za doładowanie w wysokości 30 zł.

Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego skończył się 30 listopada, ale wciąż nie wszystkie rowery wróciły do magazynu. Firma Nextbike Polska, która jest operatorem wypożyczalni, zachęca mieszkańców do zgłaszania porzuconych pojazdów.

Większość rowerów trafiła po sezonie ze stacji do naszego magazynu, są jednak przypadki, kiedy rowery były pozostawiane na przykład poza stacjami. Zależy nam, by trafiły one z powrotem do magazynu, do serwisu, i na wiosnę mogły znowu służyć lublinianom” – informuje biuro prasowe Nextbike Polska.

30 zł doładowania za znaleziony rower

Na zachętę Nextbike daje doładowanie konta Lubelskiego Roweru Miejskiego o wartości 30 zł. Wystarczy, że użytkownik, który znajdzie zaginiony rower, zadzwoni pod numer telefonu 22 244 13 13 i zgłosi jego lokalizację. Po potwierdzeniu zgłoszenia i odebraniu roweru przez ekipę serwisową, osoba, która, jako pierwsza go zgłosiła, otrzyma doładowanie konta w systemie w wysokości 30 złotych.

Lubelskie Rower Miejski zakończył sezon 30 listopada. Z danych operatora sieci wypożyczalni wynika, że w tym roku liczba wypożyczeń sięgnęła 658,7 tysięcy. Zobacz więcej statystyk – TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.