Znalazł portfel z 3 tys. złotych i oddał właścicielce

imag0320 e1413386131634

O wielkim szczęściu może mówić 45-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego. Kobieta zgubiła portfel, w którym było około 3 tysięcy złotych. Już kilka godzin po zdarzeniu, do jej drzwi zapukał mężczyzna, który zwrócił zaskoczonej kobiecie portfel z całą zawartością.

Zdarzenie miało miejsce we wtorkowe popołudnie na jednym z tomaszowskich osiedli. 45-letnia kobieta w nieznanych okolicznościach utraciła swój portfel z dowodem osobistym i niemałą gotówką – 3.000 złotych.

Kilka godzin po tym przykrym incydencie, kobieta została mile zaskoczona. Do jej drzwi zapukał nieznajomy mężczyzna i wręczył jej portfel, który znalazł na ławce przed blokiem. Jak się okazał wewnątrz znajdowała się cała zawartość, łącznie z gotówką.

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.