Znalazł pieniądze w bankomacie i zaniósł je na komendę. Policjanci poszukują właściciela gotówki

pieniądze wypłata banknoty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wielką uczciwością wykazał się mieszkaniec Łukowa, który przyniósł policjantom pieniądze znalezione przy bankomacie. Teraz właściciela gotówki poszukują policjanci.

W poniedziałek przed południem do Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zgłosił się 66-latek, który znalazł pieniądze w jednym z bankomatów na terenie Łukowa. Mężczyzna mówił mundurowym, że chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, zauważył wystające z niego banknoty.

Mężczyzna domyślił się, że zostawił je młody mężczyzna korzystający wcześniej z bankomatu. Nie zastanawiając się znalezione w bankomacie pieniądze natychmiast przyniósł policjantom, prosząc o przekazanie ich właścicielowi. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela znalezionych przez 66-latka pieniędzy.

Osoba, która je utraciła i jest w stanie podać czas i dokładne miejsce zagubienia pieniędzy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny 47 814 72-32 z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.