Zmiany w organizacji dojazdu do Zakładów Azotowych w Puławach

droga dojazdowa Zakłady Azotowe w Puławach
droga dojazdowa Zakłady Azotowe w Puławach

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w związku z budową węzła Puławy Wschód jest zmuszona zmienić organizację dojazdy do Zakładów Azotowych w Puławach.

 

W godzinach popołudniowych w środę 29 marca wyłączona z ruchu zostanie droga dojazdowa prowadząca od budowanego węzła Puławy Wschód na skrzyżowaniu przyszłej trasy ekspresowej z drogą wojewódzką 824.

 

Dojazd do Azotów będzie możliwy jedynie od strony mostu na Wiśle. Kierowcy jadący od Żyrzyna będą musieli dojechać do ronda turbinowego na skrzyżowaniu DK12 z DW824 a następnie wzdłuż torów kolejowych al. 1000-lecia Państwa Polskiego.

 

– Zamknięcie ruchu na drodze dojazdowej pozwoli wykonawcy uciąglić jej przebieg. Prace potrwają ok. trzech tygodni po czym ruch zostanie przywrócony – informuje Krzysztof Nalewajko, rzecznik GDDKiA.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.