Zmiany na Icemanii. Bilety przez internet i inne nowości

icemania mosir

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na miejskie lodowisko Icemania przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Bilety można kupować od wczoraj na stronie eBilet.pl. Ruszył również punkt gastronomiczny z ciepłymi napojami i przekąskami.

Po ostatnich incydentach jakie miały na lodowisku Icemania MOSiR zareagował. Ludzie stojąc w kolejkach ponad godzinę przy kasach dowiadywali się, że brak miejsca na tafli. Większość rezygnowała z dalszego czekania.

Od poniedziałku, czyli od pierwszego dnia ferii zimowych w lubelszczyźnie możemy zauważyć tablicę w wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Elektroniczne tablice mają informować osoby oczekujące w kolejce o liczbie wolnych miejsc na lodowisku.

Kolejną nowością jest system sprzedaży biletów na lodowisko przez internet. MOSiR zapowiadał od stycznia wdrożenie takiego systemu. Ma to być sposób na zmniejszenie kolejek, o co dopominali się miłośnicy jazdy na łyżwach. Już dziś nie ruszając się z domu możemy wykupić wejściówkę na lodowisko. Bilety można kupować za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Od początku ferii ruszył też punk gastronomiczny z ciepłymi napojami i przekąskami.

Z lodowiska może korzystać jednocześnie 315 łyżwiarzy.

Aktualny cennik
Cennik Icemania 2014 2015 wer_ 3+Uwaga!

W czasie ferii obowiązuje cennik z grupy: „SOBOTY, NIEDZIELE, ŚWIĘTA, FERIE”. Nie obowiązuje oferta „NO LIMIT”.
W ramach „Biletu 60 min.” jest 60 minut jazdy na lodzie i 20 minut czasu technicznego.

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.