Zmiany na al. Solidarności. Pojedziemy po nowej jezdni

cof

Wykonawca przebudowy skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego z ul. gen. Ducha przystępuje do przebudowy jezdni południowej al. Solidarności. Ruch zostanie przeniesiony na nową jezdnie.

Od soboty 15 października ruch obustronny zostanie przeniesiony na nowo-wykonaną jezdnię północną al. Solidarności. Do dyspozycji kierowców będzie po jednym pasie ruchu w każdym kierunku.

Ulica gen. Ducha w dalszym ciągu pozostanie dostępną tylko dla mieszkańców, komunikacji miejskiej i pojazdów budowy. Jadący al. Sikorskiego w dół, po przejechaniu pod estakadą, będą mogli skręcić w lewo w al. Solidarności w kierunku Warszawy lub kontynuować jazdę w kierunku centrum.

Zamknięty zostanie wlot ul. Puławskiej do al. Solidarności. Dojazd do restauracji znajdującej się przy skrzyżowaniu i TEZETu będzie możliwy tylko od ul. Popiełuszki.

Po przełożeniu ruchu zostanie też uruchomiona sygnalizacja świetlna zgodna z nową organizacją ruchu, czyli uwzględniająca w dalszym ciągu priorytet dla relacji Sikorskiego – Solidarności (centrum) i Solidarności (centrum) – Sikorskiego.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.