Zmiana terminu prac na ul. Nałęczowskiej. Wszystko przez awarię sprzętu

Sfrezowany asfalt na ul. Nałęczowskiej
Sfrezowany asfalt na ul. Nałęczowskiej | fot. Dominik Wąsik

Zmianie uległ termin związany z pracami drogowymi na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Wykonawcy nie udało się zakończyć prac w ubiegłym tygodniu z uwagi na awarię sprzętu w wytwórni mas bitumicznych.

Utrudnienia na ul. Nałęczowskiej

W związku z planowanymi robotami drogowymi – układanie bitumicznej warstwy wiążącej i ścieralnej na ul. Nałęczowskiej, na odcinku od ul. Morwowej w kierunku al. Kraśnickiej, wystąpią utrudnienia w ruchu.

W dniach 10 i 11 października, w godzinach 12.00-23.00 drogowcy wprowadzą ruch wahadłowy. Z kolei w godzinach nocnych 23.00-5.00 ul. Nałęczowska zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Objazd będzie obowiązywał przez ul. Morwową i ul. Wojciechowską.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No bo przecież kierowców można mieć w dupie nauczka pokazuje że trzeba od firm więcej wymagać (zapasowy sprzęt)