Zmiana organizacji ruchu podczas meczu w Łęcznej

Łęczyńscy policjanci informują, że w związku z rozgrywającym się meczem w dniu 16.08.2014 r. na stadionie w Łęcznej, została wprowadzona zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic usytuowanych w bezpośredniej bliskości stadionu. 

Łęczyńscy policjanci informują, że w związku z rozgrywającym się meczem Ekstraklasy GKS Górnik Łęczna – Zawisza Bydgoszcz w dniu 16 lipca 2014 r. o godz. 15.3 0 na stadionie GKS Górnik Łęczna w Łęcznej przy ul. Jana Pawła II 13 została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie ulic usytuowanych w bezpośredniej bliskości stadionu. Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg i bezwzględne stosowanie się do wydawanych poleceń służb porządkowych.

Na wyznaczonych trasach obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się po obu stronach jezdni.

68-68223

68-68222

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.