Zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem kolejowym na ul. Diamentowej

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową
Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową w Lublinie rozpoczął się ponad 3 lata temu. Prace przy wiadukcie miały zakończyć się pod koniec 2020 roku, ale wykonawcy nie udało się dotrzymać terminu.

Zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem na ul. Diamentowej

Od czwartku (25 marca) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej w Lublinie. Ma to związek z pracami prowadzonym przez PKP PLK, w rejonie wiaduktu kolejowego.

„Drogowcy zamkną jezdnię do jazdy od ul. Jana Pawła II w stronę ul. Wrotkowskiej. Druga jezdnia podzielona zostanie na dwa kierunki ruchu” – informuje Monika Głazik z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Utrudnienia potrwają do 1 kwietnia. Następnie oznakowanie powróci do obecnego stanu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Trzeba by sprawdzić warunki kontraktu coś tu brzydko pachnie , to jakby specjalne przedłużanie aby Ktoś mógł więcej przytulić , czyżby wykonawca dostawał za godziny :P?