Zmiana organizacji ruchu na S19 między węzłami Lublin Węglin i Strzeszkowice

Droga ekspresowa S19 w Zemborzycach Tereszyńskich
Droga ekspresowa S19 w Zemborzycach Tereszyńskich

Wykonawca drogi ekspresowej S19 Lublin – Niedrzwica Duża poinformował o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu, która zacznie obowiązywać od czwartku na odcinku między Węzłami Lublin Węglin i Strzeszkowice.

Zmiana organizacji ruchu na S19

W czwartek ok. godz. 13 wykonawca planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu na budowanej drodze S19 na odcinku między węzłem Lublin Węglin a węzłem Strzeszkowice.

Zmiana będzie polegać na rozdzieleniu ruchu na obydwie jezdnie drogi ekspresowej. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w obu kierunkach.

Prędkość dopuszczalna na trasie głównej będzie ograniczona do 70km/h, przy zjeździe na węzeł Strzeszkowice do 40km/h, natomiast przy zjeździe z węzła Strzeszkowice do 50km/h.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.