Zmarł lekarz Krzysztof Sołowiej, onkolog i chirurg w COZL

krzysztof solowiej cozl
Zmarł Krzysztof Sołowiej, lekarz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Fatalne informacje napłynęły z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie. Zmarł lek. med. Krzysztof Sołowiej, ceniony onkolog i chirurg. Lekarz był zakażony koronawirusem.

Lek. med. Krzysztof Sołowiej był szanowanym przez pacjentki specjalistą. Zawodowo zajmował się leczeniem nowotworów piersi. W Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej pracował od 25 lat. O doktorze z sympatią wypowiadało się wiele pacjentek.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym zmarł nasz Przyjaciel dr Krzysztof Sołowiej. Wspaniały, dobry Człowiek i wybitny lekarz. W Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej pracował od 1995r., zajmując się leczeniem Pacjentek z nowotworem piersi. Czynnie uczestniczył w kształceniu młodszych kolegów zawsze chętnie służąc im wsparciem i wiedzą” – czytamy w komunikacie COZL.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To ogromna strata dla Lublina, dla nas kobiet. Doktor wiosną operował moją teściową, konsultował moje wyniki. Kolejne usg chciałam już wykonać u niego… Szok, brakuje słów. Wyrazy głębokiego żalu i wsparcia dla Rodziny i współpracowników.