Złożył 14-latkowi propozycję seksualną przez Internet. Do jego domu zapukali policjanci

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci namierzyli i weszli do domu 41-latka, który kilka dni temu złożył 14-latkowi propozycję seksualną przez Internet. Mężczyzna namawiał nieletniego do spotkania.

Kilka dni temu policjanci z Chełma otrzymali informację o 41-letnim mężczyźnie, który za pośrednictwem portalu społecznościowego nawiązał kontakt z małoletnim. Mężczyzna był przekonany, że korespondencję prowadzi z 14-latkiem. Bardzo szybko złożył mu propozycję seksualną, umawiając się na spotkanie.

Jak się okazało, zamiast spotkania, do jego domu zapukali w środę policjanci. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty, dzisiaj zostanie doprowadzony z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego składanie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych małoletniemu poniżej lat 15 propozycji seksualnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.