Złóż życzenia 40-latkowi Centrum Spotkań Kultur w Lublinie

csk lublin
„Buduj z nami Centrum Spotkania Kultur w Lublinie!” pod takim hasłem przewodnim rusza właśnie projekt Centrum Spotkania Kultur. Wydarzenie skierowane jest zarówno do mieszkańców Regionu Lubelskiego, jak i do regionalnych instytucji kultury. Zaproponuj ciekawy pomysł dla CSK i wygraj realizację projektu oraz cenne nagrody.

Lubelski „Teatr w Budowie” 25 lipca ubiegłego roku skończył 40 lat. Wówczas zrodziła się idea, aby szacownemu Jubilatowi złożyć życzenia na progu nowego etapu życia. Z czasem pomysł przekształcił się w realne działania, których ukoronowaniem jest projekt „Złóż życzenia 40-latkowi”.

Akcja „Złóż życzenia 40-latkowi” jest zaproszeniem do udziału w procesie budowania programu i nowej tożsamości miejsca, które w nieodległej perspektywie stanie się Centrum Spotkania Kultur. Projekt realizowany wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie w formie konsultacji społecznych adresowany jest do mieszkańców Lublina i całej Lubelszczyzny, a także wszystkich zainteresowanych instytucji, organizacji oraz grup formalnych i nieformalnych.

– Zależy nam na zaprezentowaniu CSK jako nowoczesnej instytucji kultury, która jest otwarta na współpracę, dialog, oddolne inicjatywy a także partycypację mieszkańców i osób odwiedzających region. Chcielibyśmy również zainicjować proces konsultacji społecznych, budowania programu i nowej tożsamości miejsca, które w nieodległej perspektywie stanie się Centrum Spotkania Kultur – mówi Piotr Franaszek, Dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

W oparciu o lokalne instytucje kultury zostanie stworzona w całym regionie sieć punktów informacyjnych, w których będzie można wypełnić krótką ankietę, opisać swój pomysł na element programu CSK w 2016 r. i wysłać bezpośrednio do Organizatora akcji. Już od 7 maja 2015 r. będzie można wypełnić ankietę oraz zgłosić swoją propozycję za pośrednictwem specjalnej ankiety na stronie internetowej spotkaniakultur.com.

Wydarzenie jest doskonałą okazją, aby podzielić się swoimi pomysłami, spostrzeżeniami, czy oczekiwaniami wobec oferty programowej CSK. Najciekawsze pomysły zostaną zrealizowane w ramach działalności programowej Centrum Spotkań Kultur w Lublinie.

Wśród osób, które wezmą udział w akcji zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe, bilety na wydarzenia kulturalne oraz specjalne wejściówki upoważniające do zwiedzania CSK (tzw. oprowadzanie kuratorskie) przed oficjalnym otwarciem instytucji

CSK_40 latek_plakat
materiały organizatora

 

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.