Zlot Food Trucków w Lublinie. Sprawdź, co możesz zjeść w plenerze [ZDJĘCIA]

Inwazja FoodTrucków w Lublinie | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Inwazja FoodTrucków po raz pierwszy zagościła w Lublinie. Organizatorzy zaprosili ponad 10 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

Food trucki, które przyjechały do Lublina z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania.

Organizatorzy zapraszają do Lublina na teren Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 dzisiaj (sobota od godz. 12 do ostatniego klienta) i jutro (niedziela od godz. 12.00 do godz. 20.00). Miłośnicy pysznego jedzenia powinni tam być!

Zobaczcie naszą krótką relację z sobotniej wyżerki! Spróbowaliśmy po jednym daniu z każdego food trucka i musimy przyznać, że było niebo w… gębie 🙂 Przekonajcie się sami!

Zobaczcie zdjęcia:Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.