Złodziejki w centrum handlowym. Kto rozpoznaje?

68 68474 e1409156166287

Policjanci z VI komisariatu Policji otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło 12 i 13 sierpnia br. w jednym ze sklepów mieszczących się na terenie centrum handlowego przy Al. Witosa w Lublinie.  Skradzione zostały m.in. ręczniki, komplet sztućców, noży, ściereczki kuchenne, pościel i bieżniki. Łączna suma strat oszacowana została na kwotę ponad 2000 zł.

Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu. Kamery zarejestrowały trzy młode kobiety.  Jedna z nich ubrana była w jasne spodnie i bluzkę na ramiączkach w czarno – białe pasy. Druga miała na sobie, krótkie różowe spodenki i bluzkę w paski. Trzecia z kobiet ubrana była w jasną bluzkę i czarne spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejące na zapisie z monitoringu kobiety prosimy o kontakt z VI komisariatem. Informacje przekazywać można także telefonicznie pod nr 81 535- 46 -61 lub 997.

68-68475

materiały policji

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Z takiej jakości zdjęć monitoringu i tak nie da się nic zobaczyć 😛
    A poza tym kto by sam dobrowolnie podpierniczył na policję? 😀