Złodziej drogich alkoholi obrał sobie za cel sklep sieci Lidl. Straty na blisko 1000 złotych

Ukradł w Lidlu alkohol na blisko 1000 zł
Ukradł w Lidlu alkohol na blisko 1000 zł | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który z jednym ze sklepów sieci Lidl w naszym mieście ukradł kilka butelek drogich alkoholi. Straty oszacowano na blisko 1000 zł. Poznajesz go?

Ukradł alkohol w Lidlu

Do kradzieży doszło w sklepie sieci Lidl przy ul. Grabskiego w Lublinie. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że mężczyzna widoczny na zdjęciu wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł kilka butelek drogich alkoholi. Złodziej zapakował butelki do plecaka i niezauważenie opuścił sklep. Łączne straty oszacowano na blisko 1000 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.