Zjedli dwa obiady i wyszli nie płacąc za rachunek. Restauracja czeka na zapominalskich klientów

restauracja jedzenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Właściciel restauracji Central Park Bistro poszukuje dwóch osób, które wyszły z lokalu, nie płacąc blisko 50-złotowego rachunku. Restauracja czeka na zapominalskich klientów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 16.30 w restauracji Central Park Bistro przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie. Z przekazanych nam informacji wynika, że do lokalu weszło dwóch mężczyzn, którzy zamówili dwa obiady. Według pracowników byli to prawdopodobnie studenci.

Po spożytym posiłku wykorzystali moment, kiedy za barem nie było żadnego pracownika i opuścili restaurację, nie płacąc za blisko 50-złotowy rachunek” – informuje właściciel Central Park Bistro.

Właściciel lokalu czeka do końca jutrzejszego dnia na zapominalskich gości, którzy nie zapłacili za rachunek. W innym przypadku sprawa zostanie zgłoszona na policję, która następnie udostępni w lokalnych mediach nagranie z wizerunkiem zapominalskich gości restauracji.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.