Zimowy PGE Narodowy w Lublinie, czyli weekend na łyżwach. Zimowe miasteczko zawita na lodowisko Icemania

Zimowy PGE Narodowy w Trasie na lodowisku Icemania w Lublinie
Zimowy PGE Narodowy w Trasie na lodowisku Icemania w Lublinie | materiały organizatora

Zimowy PGE Narodowy zawita do Lublina w ostatni weekend stycznia. Na miejskim lodowisku Icemania instruktorzy uczyć będą jazdy na łyżwach, przygotowano też wiele innych atrakcji.

Do Lublina przyjedzie zimowe miasteczko Zimowy Narodowy

Znana wszystkim zimowa ekipa Zimowy PGE Narodowy po raz trzeci rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić chętnych łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Na swojej mapie ma aż 16 miast, a jednym z nich jest Lublin. Szczegóły o tegorocznej trasie tu: Startuje trzecia edycja projektu Zimowy PGE Narodowy w Trasie! W których miastach pojawią się lodowiska? [LISTA]

Ci, którzy w sobotę lub niedzielę (27-28 stycznia) wybiorą się na miejskie lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich 4, będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów z Zimowego Narodowego. Zajęciom będą towarzyszyć animacje na lodowisku i w strefie zabaw, czy łamigłówki i konkursy wiedzy z nagrodami.

Poranki dla dzieci z PGE

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

  • 11:45-12:30
  • 12:45-13:30

Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych

Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

  • 14:00-14:45
  • 15:00-15:45

Disco Lodowisko z 4FUN.TV

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV

  • 19:30-20:15

Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie

  • 11:30-20:00

Bilety

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach [ZOBACZ: Icemania cennik] – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.