Zignorował czerwone światło na przejeździe kolejowym. Zderzył się z pociągiem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

O dużym szczęściu może mówić 21-letni kierowca Renaulta, który wjechał wprost przed nadjeżdżający pociąg. Kierowca zignorował sygnały sygnalizatora.

Do zdarzenia doszło we wtoek po godz. 23 w Hrubieszowie na ul. Kolejowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Renault Scenic nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej przed przejazdem kolejowym i na czerwonym świetle wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg.

Pociąg relacji Rzeszów – Hrubieszów zmierzał w kierunku miasta. Auto zostało uderzone w trakcie opuszczania przejazdu. Na miejsce przyjechała również karetka pogotowia. Po wykonaniu niezbędnych badań nie stwierdzono obrażeń ciała u uczestników zdarzenia. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

21-latek wjechał pod pociąg | fot. KPP Hrubieszów
21-latek wjechał pod pociąg | fot. KPP Hrubieszów


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.