Zielony Kocyk

zielony kocyk

W dniach 17-18 lipca zapraszamy na kolejną odsłonę projektu „Zielony Kocyk”. To cykl kameralnych spotkań i koncertów w miejscach zielonych na terenie lubelskich dzielnic. Tym razem będzie to Wrotków i Czechów Północny. Projekt kierowany jest do wszystkich grup wiekowych: zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do seniorów. Akustyczne występy w przestrzeni skwerów i parków na lubelskich osiedlach będą towarzyszyć wypoczynkowi mieszkańców w upalne letnie dni.

Na kocyku będzie można leżeć, siedzieć, czytać książki, ale też słuchać muzyki i brać udział w warsztatach wielopokoleniowych z nauki gry na bębnach, które poprowadzi muzyk Michał „Skubaniec” Wojda. Podczas warsztatów będziemy bawić się dźwiękiem i odkrywać nowe rytmy, do których zakręcimy hula – hoop! z Kasią Kulbowską. Kręcenie hula to nie tylko ćwiczenie gimnastyczne, ale również świetna zabawa! W trakcie warsztatów ogrodniczych, które poprowadzi Magdalena Zaworska – architekt krajobrazu, nauczymy się robić donice z nietypowych materiałów, w których zasadzimy własne kompozycje roślin.

Ile kocyków tyle miejsc, można przynieść swój kocyk!

zielony kocyk biała

Wstęp wolny!

Wrotków – 17 lipca 2014, godz. 15:00-17:00
Zielone kocyki rozkładamy na terenie ze ślimakiem, pomiędzy boiskiem Gimnazjum nr 3 a wieżowcami nr 19 i 21.

Czechów Północny – 18 lipca 2014, godz. 15:00-17:00
Zielone kocyki rozkładamy na terenie obok Szkoły Podstawowej nr 43 im. I. J. Paderewskiego (przy alejkach z ławkami i boisku) od ul. Stanisława Szpinalskiego.

W przypadku niepogody, wydarzenie odbędzie się w innym terminie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Projekt realizowany jest w ramach programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina”.

zielony kocyk 2 biała

materiały organizatora

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.