Zgłoś swoją drużynę do charytatywnego turnieju piłki halowej. Zapisy do 14 grudnia

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | materiały organizatora

Już po raz szósty w Bychawie odbędzie się charytatywny turniej piłki halowej organizowany w celu przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Zapisy drużyn do 14 grudnia.

Turniej piłki halowej w Bychawie

Bychawskie Centrum Kultury organizuje szóstą edycję charytatywnego turnieju w piłkę halową. Warunkiem udziału jest zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 200 złotych od drużyny. Wszystkie zebrane w ten sposób dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin z terenu gminy Bychawa.

Tegoroczny turniej piłki halowej odbędzie się 18-19 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 14 grudnia bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, mailowo: [email protected], bądź osobiście w sekretariacie Bychawskiego Centrum Kultury.

Patronat nad wydarzeniem objęła nasza Redakcja. Serdecznie zapraszamy!

Aktualizacja: Wydłużono termin zgłoszeń do charytatywnego turnieju piłki halowej

VI Turniej Charytatywny Piłki Halowej w Bychawie
VI Turniej Charytatywny Piłki Halowej w Bychawie | materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.