Zgłoś się do miejskiej loterii i wygraj hybrydową Toyotę Yaris! Ostatni moment na udział w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”

Wygraj Toyotę Yaris
Rozlicz PIT w Lublinie

Jeszcze do soboty, 1 czerwca, mieszkańcy Lublina mogą wziąć udział w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”. Główną nagrodą jest hybrydowy samochód Toyota Yaris, a dodatkowo do wygrania jest piętnaście nagród pieniężnych o wartości od 1 do 2 tysięcy złotych. Losowanie odbędzie się 20 czerwca.

Jak wziąć udział w loterii?

Aby zgłosić się do loterii, należy:

  • Być pełnoletnim mieszkańcem Lublina, który złożył deklarację podatkową za 2023 rok w jednym z miejscowych Urzędów Skarbowych.
  • Wskazać Lublin jako miejsce zamieszkania w deklaracji podatkowej.
  • Wypełnić formularz online na stronie lublin.eu/PIT lub osobiście w jednym z Punktów Obsługi Loterii, które znajdują się w kilku miejscach na terenie miasta.
Panorama na Stare Miasto i Śródmieście w Lublinie
Panorama na Stare Miasto i Śródmieście w Lublinie | fot. UM Lublin

Korzyści z rozliczania PIT w Lublinie

Prezydent Miasta Lublin, Krzysztof Żuk, podkreśla korzyści płynące z rozliczania podatków w mieście: „Wystarczy wskazać w deklaracji Lublin jako miejsce zamieszkania, by wypracowany przez nas podatek trafił do budżetu naszego miasta, w tym na szkoły, przedszkola, czy utrzymanie infrastruktury, z której korzystamy na co dzień”.

Rozlicz PIT
Rozlicz PIT w Lublinie

Dodatkowe korzyści dla mieszkańców, którzy rozliczają PIT w Lublinie:

  • Tańsze przejazdy komunikacją miejską.
  • Zniżki na bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe.
  • Dodatkowe punkty w naborze do żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych.

Czy skorzystałeś już z możliwości rozliczenia PIT w Lublinie? Podziel się swoimi doświadczeniami i zachęć innych do udziału w loterii w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.