Zginął przygnieciony ciągnikiem

Zginął przygnieciony ciągnikiem - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51- letniego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna wczoraj wieczorem został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Do zdarzenia tego doszło podczas jazdy drogą polną. W wyniku doznanych obrażeń 51- latek poniósł śmierć na miejscu.

 

          Wczoraj wieczorem dyżurny chełmskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło w miejscowości Wólka Leszczańska. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że 51- letni mieszkaniec gminy Chełm jechał drogą polną ciągnikiem rolniczym z dwoma przyczepami przewożąc belki słomy. W pewnej chwili podczas zjazdu ze wzniesienia doszło do wywrócenia się tego pojazdu, który następnie przygniótł kierującego nim mężczyznę. Pomimo prowadzonej na miejscu przez załogę karetki pogotowia reanimacji, 51- latek zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Teraz chełmscy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

materiały policji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.