Zerwana sieć trakcyjna na skrzyżowaniu. Duże opóźnienia w kursowaniu linii trolejbusowych

sieć trakcyjna trolejbusowa
Sieć trakcyjna trolejbusowa | fot. Dominik Wąsik

Na skrzyżowaniu na ul. Zana w Lublinie doszło do zerwania sieci trakcyjnej. W związku z uszkodzeniem sieci występują opóźnienia w kursowaniu linii trolejbusowych.

Opóźnione trolejbusy

Do zdarzenia doszło w środę (24.08) około godz. 15 na rondzie im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie. Na rondzie przy Leclerc na ul. Zana doszło do zerwania sieci trakcyjnej. Na miejscu są już służby MPK Lublin. W związku z tym występują utrudnienia w ruchu.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, iż z powodu zerwanej sieci trakcyjnej na liniach: 14, 37, 39, 42, 154, 155, 157, 158, 161 i 162 mogą występować opóźnienia w kursowaniu. Opóźnienia wybranych kursów obecnie wynoszą ponad 30 minut (stan na godz. 15.30).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.