Zerwana sieć trakcyjna i zmiany w kursowaniu pociągów na trasie Radom – Dęblin

DSC 8924m
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PKP PLK

Zmiany w kursowaniu pociągów na trasie Radom – Dęblin po zerwaniu sieci trakcyjnej przez samochód ciężarowy na przejeździe kolejowym w miejscowości Garbatka Letnisko (woj. mazowieckie).

O godzinie 8.05 nieostrożny kierowca samochodu ciężarowego uszkodził sieć trakcyjną na przejeździe kolejowo-drogowym przy stacji Garbatka Letnisko (woj. mazowieckie). Ruch na trasie Radom – Dęblin jest wstrzymany.

„Na miejsce wysłano służby techniczne, które niezwłocznie przystąpią do naprawy. Uszkodzona jest siec trakcyjna i słup. Ze wstępnych ustaleń wynika, że naprawa może potrwać do jutra” – informuje Karol Jakubowski z biura prasowe PKP PLK.

Między Radomiem a Dęblinem wprowadzono zmiany w komunikacji. Pociągi PKP Intercity kierowane są na trasę przez Idzikowice i Grodzisk Mazowiecki. Za pociągi Kolei Mazowieckich uruchomiono autobusową komunikację zastępczą na odcinku Dęblin ­­- Pionki. Pasażerowie na stacjach i przystankach oraz na pokładach pociągów są na bieżąco informowani o zmianach w rozkładzie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.