Zepsuta ciężarówka blokuje pas ruchu. Efekt? Ponad 4 km korek od Lubartowa i 3 km od Lublina

Zepsuta ciężarówka na DK19 w Niemcach
Zepsuta ciężarówka na DK19 w Niemcach | fot. Damian

Z powodu awarii ciężarówki kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami między Lubartowem a Lublinem. W miejscu zdarzenia są policjanci, którzy wprowadzili w miejscu zdarzenia ruchu wahadłowy. Efekt? Ponad 4 km korek od Lubartowa i 3 km od Lublina.

Awaria ciężarówki na DK19 w Niemcach

Do zdarzenia doszło w czwartek (08.02) około godz. 9:20 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach. Na wysokości Banku Spółdzielczego przy ul. Lubelskiej doszło do awarii ciężarówki. Pojazd blokuje tam pas ruchu w kierunku Lublina, a efektem są ogromne korki i utrudnienia.

Na miejscu są policjanci, którzy wprowadzili ruch wahadłowy. Kierowcy jadący od strony Lubartowa stoją już w korku od miejscowości Wandzin. W przypadku pojazdów jadących od strony Lublina korek zaczyna się za Ciecierzynem.

Na miejscu jest już ekipa techniczna, która próbuje naprawić uszkodzony pojazd. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać kilka godzin.

NAGRANIA

Korek od Lublina

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.