Zdewastowali rower miejski. 18 i 13-latek wpadli w ręce strażników miejskich

IMAG3961 e1473070400703

Strażnicy miejscy z Lublina zatrzymali wandali dewastujących rower miejski na jednej ze stacji. Okazali się nimi być dwaj nastolatkowie w wieku 13 i 18 lat.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 23.15 w rejonie ul. Kowalskiej. Funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący służbę w Centrum Monitoringu Miejskiego zauważył jak dwóch młodych mężczyzn dewastuje rower miejski przy stacji.

Dyżurny powiadomił patrol. Strażnicy po kilku minutach zatrzymali sprawców zniszczenia roweru na przystanku MPK przy Placu Wolności. Ujęcie sprawców możliwe było dzięki nagraniom z monitoringu, na których zarejestrowany został nie tylko akt wandalizmu, lecz również trasa, jaką przemieszczali się mężczyźni. Patrol mógł ich zatrzymać, choć oddalili się z miejsca popełnienia wykroczenia.

Sprawcami aktu wandalizmu okazali się młodzi mężczyźni w wieku 18 i 13 lat. Zostali przekazani policji. Dodatkowo okazało się, że 18 latek był poszukiwany przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Skarżysku Kamiennej.

(fot. Dominik Wąsik)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mi ostatnio moją prywtną indianę kupioną tydzień temu w meiaexpercie ktoś rozwalił… Ja rozumim ukraść, bo jest fajna, ale ktoś ja po prostu skopał… Co się dzieje z tymi ludźmi… Bydło i tyle…