Zderzenie volkswagena z motocyklem na drodze krajowej nr 17. Motocyklista zabrany przez LPR

68 171855
Zderzenie motocykla z volkswagenem na DK 17 w m. Zakręcie | fot. KPP Krasnystaw

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie. Ranny motocyklista został zabrany do szpitala przez LPR.

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 16 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie. Samochód osobowy marki Volkswagen Passat, którym kierował 49-latek z Krasnegostawu zderzył się z kierującym motocyklem marki BMW.

Kierujący BMW, 33–latek z Lublina w stanie przytomnym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca passata był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

68 171854
Zderzenie motocykla z volkswagenem na DK 17 w m. Zakręcie | fot. KPP Krasnystaw

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.