Zderzenie motocykla z audi. Ranny został 12-latek, który czekał przed przejściem

68 132262
Wypadek z udziałem motocyklisty i 12-latka na a Al. Lotników Polskich w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Motocykl, który uczestniczył w kolizji potrącił 12-latka, który czekał na wysepce oddzielającej jezdnie. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 17 na Al. Lotników Polskich w Świdniku. Jak ustalili policjanci 27-letni kierujący pojazdem marki Audi wyjeżdżając z ul. Spadochroniarzy nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 24-letniemu motocykliście jadącemu Al. Lotników Polskich w kierunku ul. Racławickiej.

Doszło do zderzenia pojazdów, gdzie następnie motocykl uderzył w znaki drogowe oraz potrącił oczekującego na wysepce dzielącej jezdnie przy przejściu dla pieszych 12-latka.

Chłopiec oraz motocyklista z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 27-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Policja bada dokładne okoliczności tego zdarzenia.

68 132261
Wypadek z udziałem motocyklisty i 12-latka na a Al. Lotników Polskich w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.