Zderzenie dwóch wojskowych ciężarówek. Do szpitala trafiło 16 żołnierzy

samochód żandarmeria wojskowa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Żandarmeria Wojskowa

Dwie wojskowe ciężarówki, jadące w kolumnie, zderzyły się ze sobą w środę na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. 16 żołnierzy zostało rannych.

Zderzenie wojskowych ciężarówek w Lublinie

Do zdarzenia doszło w środę (15.09) po godz. 7 na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Na wysokości Muzeum na Majdanku zderzyły się dwie wojskowe ciężarówki. Pojazdami podróżowało łącznie 45 żołnierzy 19. Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej.

W wyniku zderzenia pojazdów rannych zostało 16 żołnierzy. Poszkodowani zostali przetransportowani karetkami do lubelskich szpitali. Obecnie nie ma już utrudnień w miejscu zdarzenia. Żandarmeria Wojskowa zajmuje się ustaleniem okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.