Zderzenie czterech aut i potrącenie dwóch osób na przejściu. Duże utrudnienia w centrum Lublina

Zderzenie czterech aut i potrącenie dwóch osób na ul. Narutowicza
Zderzenie czterech aut i potrącenie dwóch osób na ul. Narutowicza | fot. KWP Lublin

Uwaga kierowcy! Duże utrudnienia w ruchu na ul. Narutowicza po zderzeniu czterech samochodów i potrąceniu dwóch osób na przejściu.

Wypadek na ul. Narutowicza

Do zdarzenia doszło w piątek (5.01) około godz. 15:30 na ul. Narutowicza w Lublinie. Na przejściu dla pieszych w okolicy Komendy Wojewódzkiej Policji doszło do potrącenia dwóch osób oraz zderzenia czterech samochodów. Na ten moment nie posiadamy informacji o osobach poszkodowanych.

W miejscu zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu. Zablokowane są dwa pasy jezdni w kierunku ul. Głębokiej. Pobliskie ulice jak Lipowa, Strażacka, Ochotnicza, Szczerbowskiego i Muzyczna są zakorkowane przez kierowców szukających objazdów.

Radzimy w miarę możliwości omijać ten rejon.

Objazdy komunikacji miejskiej

Z powodu wypadku z udziałem pieszych na ul. Narutowicza występują utrudnienia w kursowaniu linii: 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44, 153 i 159. Linie: 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44 w kierunku ul. Nadbystrzyckiej kursują objazdem:

Lipowa/Narutowicza – al. Piłsudskiego – ul. Lubelskiego Lipca ’80 – ul. Stadionowa – ul. Muzyczna -Linie: 153 i 159 w kierunku ul. Głębokiej kursują objazdem: al. Piłsudskiego/Narutowicza – Lipowa – Al. Racławickie – Sowińskiego – Głęboka

Zdjęcia

Zderzenie czterech aut i potrącenie dwóch osób na ul. Narutowicza
Zderzenie czterech aut i potrącenie dwóch osób na ul. Narutowicza | fot. KWP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.