Zderzenie dwóch ciężarówek na trasie Lublin – Lubartów. Utworzył się kilkukilometrowy korek

policja1
Policja | Zdjęcie ilustracyjne: Dominik Wąsik

Na trasie Lublin – Lubartów w miejscowości Zalesie doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Jeden pas jest zablokowany, wprowadzono ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 10.21 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Zalesie, w gminie Niemce. Na odcinku między Lublinem a Lubartowem doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jednym z pojazdów kierował obywatel Ukrainy.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, nikomu nic się nie stało. W miejscu zdarzenia zablokowany jest jeden pas w kierunku Lubartowa. – „Za Niemcami w stronę Lubartowa kilkukilometrowy korek” – informuje czytelnik Jan.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.