Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu. Jeden pas ruchu zablokowany

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i ul. Do Dysa
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i ul. Do Dysa | fot. czytelnik Dawid

Występują utrudnienia w ruchu po kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu alei Spółdzielczości Pracy i ulicy Do Dysa w Lublinie. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Zderzenie aut na skrzyżowaniu

Do zdarzenia doszło w piątek (7.01) po godz. 10 na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i ul. Do Dysa w Lublinie. Z przekazanych nam informacji wynika, że doszło tam do zderzenia trzech aut: Renault Traffic, Toyota Auris i Iveco. Na ten moment nic nie wiadomo o osobach poszkodowanych.

Występują utrudnienia w ruchu w rejonie tego skrzyżowania. Policjanci wyłączyli prawy pas al. Spółdzielczości Pracy w kierunku centrum miasta.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.