Zderzenie audi z łosiem na DK82. Zwierzę nie przeżyło, kierująca z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

Audi zderzyło się z łosiem na DK82
Audi zderzyło się z łosiem na DK82 | fot. KPP Łęczna

Kierująca audi 36-letnia kobieta została przewieziona do szpitala z obrażeniami działa. Łoś nie przeżył wypadku.

Na drogę wybiegł łoś

Informację o zdarzeniu policja otrzymała we wtorek (20.01) przed godz. 18:00. W miejscowości Świerszczów w gminie Cyców, na drodze krajowej numer 82 łoś niespodziewanie wbiegł na drogę. W zwierzę uderzył osobowe audi, którym kierowała 36-letnia kobieta, jadąc od miejscowości Urszulin.

Łoś wpadł do środka pojazdu przez przednią szybę. 36-letnia kobieta, która kierowała samochodem, doznała w wyniku wypadku obrażeń ciała. Poszkodowana trafił do szpitala w Łęcznej.

Zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdem. Uszkodzony samochód został przetransportowany w inne miejsc, by nie stanowić zagrożenia dla uczestników ruchu. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny.

Może zakończyć się tragicznie

„Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność na drodze! Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może zakończyć się tragicznie, a na pewno kosztowną naprawą samochodu” – zwracają uwagę policjanci.

Policja przypomina, by nie lekceważyć znaków ostrzegawczych. Podróżując w pobliżu miejsc, gdzie przebywają zwierzęta, należy zachować szczególną czujność.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.