Zdenerwował się na synową. Załadował auto z kobietą w środku na wózek widłowy i wywiózł z podwórka

wózek widłowy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. FEMA

Nietypowy finał rodzinnej kłótni. Teść załadował samochód z synową w środku na wózek widłowy, a następnie wywiózł pojazd z posesji i pozostawił go na drodze.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie jednej z posesji z gminie Czajków w województwie wielkopolskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące konfliktu rodzinnego, który zakończył się narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Mundurowi ustalili, że 60-letni mężczyzna prowadząc wózek widłowy umyślnie załadował samochód osobowy osobowy, w którym przebywała jego synowa i wywiózł pojazd poza posesję. Sprawca samochód pozostawił na drodze. Kobiecie na szczęście nic się nie stało.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Teraz odpowie za narażenie synowej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.