Zdawała egzamin na prawo jazdy. 68-latka śmiertelnie potrąciła egzaminatora

egzamin na placu skoda fabia 1024 e1448549406350
zdjęcie ilustracji: info-car.pl

Policja i prokuratura badają okoliczności wypadku na terenie WORD w Rybniku. Kobieta zdająca egzamin na prawo jazdy śmiertelnie potrąciła na placu manewrowym 35-letniego egzaminatora.

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 13.30 na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Ekonomicznej w Rybniku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letnia kobieta, która była w trakcie zdawania egzaminu na prawo jazdy, potrąciła 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń.

Mężczyzna w czasie zdarzenia najprawdopodobniej egzaminował inną osobę. Przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają rybniccy śledczy oraz prokuratura.

Sprawę komentuje dyrekcja WORD w Katowicach

Z wielkim bólem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego doświadczonego egzaminatora i wspaniałego kolegi. Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zapewniamy o modlitwie i myśli za zmarłego” – czytamy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.