Zboczeniec obnażał się przed dziećmi wracającymi ze szkoły! Szedł za 10-latkami, spłoszyła go kobieta

Mężczyzna w czarnej kurtce i ciemnych spodniach
Mężczyzna w czarnej kurtce i ciemnych spodniach | obraz ilustracyjny wygenerowany przez AI

W poniedziałek w Lublinie doszło do nieobyczajnego wybryku. Jak informuje nas jedna z mieszkanek, dorosły mężczyzna obnażał się przed dziećmi wracającymi ze szkoły. Dzieciom udało się uciec, policja szuka ekshibicjonisty.

Mężczyzna obnażał się przed dziećmi

Do szokującego zdarzenia doszło w poniedziałek (22.01) w dzielnicy Sławinek. Do naszej redakcji zgłosiła się jedna z mieszkanek, która opowiedziała nam o całym zajściu. Jak twierdzi, mężczyzna w średnim wieku miał śledzić jej córkę z koleżanką, kiedy te wracały ze szkoły, i obnażać się przed nimi. Do zdarzenia doszło około godz. 13:50 na ul. Strzeleckiej.

„Moja córka wracała z koleżanką ze szkoły ulicą Strzelecką. On szedł z naprzeciwka. Gdy je minął, zawrócił i szedł za nimi w bliskiej odległości. Gdy one się obejrzały, on odkrywał kurtkę i obnażał się przed nimi. One były w szoku! Gdy przyspieszyły, ten również przyspieszył. Spłoszyła go sąsiadka, która wyszła z domu. On zawrócił, ale nie wiemy, w którą stronę. Dzieci powiedziały mi, że szedł za nimi facet bez majtek” – relacjonuje matka jednej z dziewczynek.

Kobieta, gdy dowiedziała się o całym zajściu, od razu udała się w to miejsce, jednak nie spotkała tam nikogo podejrzanego. Sprawa od razu została zgłoszona na policję. Po kilku minutach na miejscu pojawił się patrol nieoznakowanym radiowozem.

„Pół godziny później córki kolejna koleżanka, która rozmawiała przez telefon z moją córką i szła do nas, widziała tę samą osobę, którą znowu coś spłoszyło, bo odwrócił się nagle i pobiegł w stronę ul. Strzeleckiej / Emilii Plater” – opisuje kobieta.

Z relacji dziewczynek wynika, że mężczyzna mógł być w wieku ok. 35 lat. Wysoki, szczupła budowa ciała, z lekkim zarostem. Był ubrany w czarną kurtkę i ciemne spodnie typu jeans.

„Mówią, że z twarzy dziwnie wyglądał, miał dziwny wzrok. Uważają, że na pijanego nie wyglądał. To są jeszcze małe dzieci, więc nie potrafią wszystkiego trafnie określić” – dodaje kobieta.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, nadkom. Kamil Gołębiowski, potwierdza, że policjanci w poniedziałek (22.01) około godz. 14:00 otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał obnażać się przed córką zgłaszającej. Interweniujący na miejscu policjanci okolicę, lecz nie natrafili na osobę opisaną przez zgłaszającą.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.