Zbiórka elektrośmieci w Lublinie. Oddaj niepotrzebny sprzęt [LISTA MIEJSC]

scrapyard 2441432 1280

Jak pozbyć się elektrośmieci w Lublinie? Wystarczy oddać je do dedykowanego punktu zbierania. Mniejsze będzie można przynieść do punktów zbiórek a po większe zamówić transport.

 

W sobotę (30.09) mieszkańcy Lublina będą mogli oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny aż w sześciu punktach miasta:

* Obi – ul. Chemiczna 2, godz. 9-14
* Tesco – Orkana 4, w godz. 9-14
* E.Leclerc – ul. Turystyczna 1, w godz. 9-14
* E.Leclerc – ul. Zana 19, w godz. 9-14
* Auchan – Chodźki 14, w godz. 9-14
* Ogród Botaniczny UMCS Parking od ul. Willowej, w godz. 9-14

 

Co zrobić z wielkogabarytowymi elektrośmieciami?

Posiadacze dużych elektrośmieci, takich jak np. lodówki, pralki, kuchenki elektryczne mogą pozbyć się ich bez konieczności wychodzenia z domu, a w dodatku zupełnie za darmo. Jak? Aby zamówić tą usługę wystarczy zadzwonić pod numer 2222 333 00 lub wejść na stronę www.elektrosmieci.pl i wypełnić internetowy formularz.

 

Odpowiednio przygotowany sprzęt (odłączony od prądu, wodociągów oraz instalacji gazowej) odbierany jest ze wskazanej lokalizacji w ustalonym terminie. Zamawiając odbiór wielkogabarytowego sprzętu możesz też pozbyć się mniejszych urządzeń.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.