Zauważył uchyloną szybę w samochodzie. Ukradł laptopa, dokumenty i portfel (wideo)

68 112400

Policjanci z Lublina poszukują sprawcę kradzieży, który wykorzystując otwartą szybę w aucie, ukradł laptopa, torebkę z dokumentami i portfel. Sprawcę nagrała kamera monitoringu.

 

Do kradzieży doszło 8 sierpnia na terenie basenów przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Na zabezpieczonym nagraniu z kamery monitoringu widać mężczyznę, który wchodzi po schodach budynku, następnie zatrzymuje się i rozgląda dookoła.

 

Po chwili mężczyzna schodzi w dół, gdzie pod schodami znajduje się zaparkowane auto. Korzystając z pozostawionej otwartej szyby, dokonuje kradzieży przedmiotów. Sprawca zabiera laptopa z modemem, torebkę damską z zawartością portfela, dokumentów, karty bankomatowej i pieniędzy.

 

Pokrzywdzona kobieta oszacowała powstałe straty na łączną sumę 2600 zł. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie przy ul. Władysława Kunickiego lub tel. (81) 535 58 00 lub 997.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.