Zauważył niezabezpieczony rower, po chwili nim odjechał. Rozpoznajesz go?

Młody mężczyzna ukradł niezabezpieczony rower
Młody mężczyzna ukradł niezabezpieczony rower | fot. KMP Lublin

Policjanci publikują wizerunek złodzieja i proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Młody mężczyzna, widząc zaparkowany rower bez zabezpieczeń, bez chwili namysłu, wsiadł na rower i nim odjechał.

Ukradł rower na Placu Wolności

Do kradzieży roweru doszło w maju w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca idąc ulicą zauważył na Placu Wolności pozostawiony bez zabezpieczenia rower. Młody mężczyzna chwilę się rozejrzał, po czym dokonał kradzieży jednośladu.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.