Zatrzymano przemytników oraz papierosy o wartości pół miliona złotych

Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali obywateli Polski i Ukrainy, którzy próbowali przemycić przez rzekę graniczną Bug, papierosy o wartości ponad 500 tys. złotych.

 

W sobotę 8 kwietnia, funkcjonariusze z Placówek Straży Granicznej we Włodawie oraz Zbereżu, podczas wspólnych działań w rejonie granicy państwa na terenie powiatu włodawskiego, zatrzymali na gorącym uczynku 2 obywateli Polski.

 

Mężczyźni, wykorzystując do tego celu łódź pontonową, przemycili przez rzekę graniczną Bug papierosy o wartości ponad 460 tys. zł, a następnie, przygotowywali je do wywiezienia w głąb kraju za pomocą ciągnika rolniczego z przyczepą.

 

Dzień później, tym razem funkcjonariusze z Placówki SG w Dorohusku, zatrzymali „na zielonej granicy”, kolejne papierosy pochodzące z przemytu o wartości prawie 70 tys. zł. W tym przypadku również na gorącym uczynku, zatrzymano 3 obywateli Ukrainy oraz jednego obywatela Polski.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.