Zatrzymali go, a potem eskortowali. Przekroczył prędkość, bo wiózł rodzącą żonę do szpitala

Radiowóz jadący na sygnale
Radiowóz jadący na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali do kontroli pędzącego ulicami Lublina citroena. Okazało się, że za kierownicą siedzi roztrzęsiony mężczyzna, który stwierdził, że przekroczył prędkość, bo jego żona rodzi i musi szybko dotrzeć do szpitala.

Zatrzymali auto do kontroli, a w środku była rodząca kobieta

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (3/4.06) około godz. 01:00 policjanci z lubelskiej drogówki zatrzymali na ul. Jana Pawła II kierowcę citroena, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna oświadczył, że wiezie rodzącą żonę do szpitala.

W związku z tym policjanci od razy przystąpili do pilotażu. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, pomogli rodzinie szybko oraz bezpiecznie dotrzeć do szpitala. Dzięki pomocy funkcjonariuszy rodząca kobieta szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Mężczyzna na koniec podziękował funkcjonariuszom za pomoc w imieniu swoim i żony.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.