Zatankował i zapomniał zapłacić za paliwo. Stacja prosi o uregulowanie należności

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pracownicy stacji paliw Orlen w Elizówce proszą kierowcę audi a4 o uregulowanie należności za zatankowane paliwo. Kierowca podczas płacenia za zakupy zapomniał wspomnieć o paliwie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 11 lutego o godz. 12.58 na stacji paliw Orlen w Elizówce. Na stację podjechał kierowca audi a4 b6, który zatankował benzynę PB95 za kwotę 49,98 i poszedł do budynku stacji celem zrobienia drobnych zakupów. Kierowca podczas płacenia najwidoczniej zapomniał wspomnieć o zatankowanym paliwie i po opłaceniu zakupów wyszedł i odjechał.

„Kierowca szarego Audi A4 B6, który tankował auto PB95 proszony jest o uregulowanie należności za paliwo. Kierowca zapłacił za zakupy, a zapomniał o tankowanym paliwie” – piszą pracownicy stacji paliw Orlen w Elizówce.

Kamery umieszczone na stacji zarejestrowały ten moment. Pracownicy stacji na razie nie wzywają policji. Czekają aż kierowca ocknie się, że zapomniał zapłacić za tankowane paliw.

Aktualizacja

Po naszej publikacji zapominalski kierowca wrócił na stację i uregulował należność za paliwo. W imieniu pracowników stacji dziękujemy za pomoc w znalezieniu kierowcy!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.