Zaświeciła się zielona strzałka, pojechała prosto. Z impetem wjechała w audi

Zderzenie forda i audi na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i ul. Gęsiej | fot. czytelnik Rafał

Kierująca fordem zignorowała sygnalizację świetlną i przejechała przez skrzyżowanie w Lublinie na czerwonym świetle. Kobieta uderzyła w bok samochodu marki Audi.

Do zdarzenia doszło w środę o godz. 14.15 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i ul. Gęsiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem marki Ford, oczekując na wyjazd z ul. Gęsiej, zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej.

Zaświecił się jej zielony sygnalizator, jednak ze strzałką do warunkowego skrętu w prawo, a nie do jazdy na wprost. Wjechała na skrzyżowanie, mając czerwone światło do jazdy na wprost i doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Audi, który poruszał się ul. Jana Pawła II w kierunku al. Kraśnickiej.

Z przekazanych nam informacji wynika, że w wyniku zderzenia pojazdów na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Nagranie z momentu zderzenia pojazdów otrzymaliśmy od czytelnika Rafała, któremu dziękujemy za nadesłany materiał!5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Widzę, że każdy z komentujących za kierownica jest skupiony jak pilot myśliwca, i nigdy nawet na moment nie stracił koncentracji czy nie jechał zmęczony. Gratulacje.

  2. „Kierujaca ” dlaczego mnie to nie dziwi.
    Zabrać tępej babie prawo jazdy dożywotnio.