Zastrzelił psa sąsiada, po czym zakopał go w ziemi. Na jego posesji znaleźli broń

pies łapa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shuttterstock

Policjanci zatrzymali 46-latka, który zastrzelił psa swojego sąsiada, a potem zakopał go w ziemi. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli broń palną tzw. samoróbkę i trzy naboje.

Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie gminy Batorz w powiecie janowskim. Na komendę zgłosił się mieszkaniec, który poinformował, że w nocy szukając na posesji swojego psa znalazł plamę krwi. Mężczyzna wykluczył, aby owczarek belgijski uciekł z podwórza.

Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że zwierzę mogło zostać postrzelone. Policjanci zatrzymali w tej sprawie sąsiada zgłaszającego, na posesji którego znaleźli broń palną tzw. samoróbkę i trzy naboje. Mężczyzna nie posiadał na nie stosowanego zezwolenia.

Pomimo zapewnień 46-latka, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem psa sąsiada, mundurowi w trakcie penetracji pobliskiego terenu znaleźli miejsce, gdzie mężczyzna zakopał zastrzelone przez siebie zwierzę.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Odpowie za zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.