Zapomniała zabrać kartę z bankomatu. Okazję wykorzystał stojący za nią mężczyzna

68 116133 g
ul. orkana tesco bankomat kradzież karta pieniądze

Po kilkunastu minutach zorientowała się, że zabrała gotówkę, ale zapomniała odebrać z bankomatu karty. Gdy wróciła nie było karty, a z konta ubyło kilka stówek. Policjanci poszukują sprawcy kradzieży.

 

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia pod jednym z marketów przy ul. Orkana w Lublinie. Młoda kobieta próbowała wypłacić pieniądze z bankomatu. Jak się okazało, przez roztargnienie zostawiła w podajniku swoją kartę bankomatową.

 

– Wykorzystał ten fakt stojący tuż za nią młody mężczyzna. Kiedy kobieta odeszła, ten dokonał z jej konta wypłaty gotówki – mówi Anna Kamola z lubelskiej policji. Pokrzywdzona straciła w ten sposób 300 złotych

 

Sprawą zajęli się policjanci z VII komisariatu policji w Lublinie. Mundurowi zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, który zarejestrował sylwetkę sprawcy.

 

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt z komisariatem VII Policji w Lublinie pod nr tel.: 81 535-49-20 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.